Terazi Burcu 9 Aralık 2015

Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgili terazi burçları ilişkinizde dışarıdan gelen söylentilere aldırış etmemeniz gerekiyor. Birlikteliğinize saygı duyup ilişkinize güvenip yolunuza devam etmeniz gerekir.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
Terazi burcu erkeği ve kadını iş hayatınızdaki olumsuzluklardan kurtuluyorsunuz. İş arkadaşlarınızdan birinin işinden memnun kalmayışınız, ama onun bu konusunda çabası gözünüzden kaçmıyor.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Artık para konusunda daha temkinli davranıyorsunuz, çünkü geçmişinde yaşadığı sıkıntılardan ders çıkarmış görünüyorsunuz.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Bugünlerde sizin sabrınızı sınayan bazı kimseler olmasına ve bu durum karşısında sizin sabırlı davranmanız gerekecektir.
Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Partnerinizi bugünlerde değişik istekleri sizi biraz düşündürüyor. İlişkinizi daha duygusal yaşamak istiyorsunuz fakat iki tarafın istekleri değişik oluyor.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İstediğiniz işi elde edebilmek için var gücünüz ile çalışıyorsunuz. Bunun sonucunda ise hem maddi hemde manevi olarak rahat ediyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Ailenizden bir miktar para yardımı istiyorsunuz. Onlar size yardımda bulunuyor fakat, sizi harcamalarınız konusunda sizi uyarıyorlar.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Kendinize zaman ayıramadığınızdan dolayı şikayetçisiniz. Kendinize gereken zamanı ayırmaya karar veriyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.