Terazi Burcu 8 Aralık 2015

Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Terazi burcu aşk konusunda biraz endişelisiniz. Beraber olduğunuz kişiyi incitmek ve kırmaktan korkuyorsunuz. Çünkü ona fazla değer veriyorsunuz, ama ilişkinizi bu şeklide kabullenip devam edeceksiniz.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İş yerinde mutsuz ve huzursuz olduğunuzu artık belli ediyorsunuz. Terazi burcu olarak bu şikayetlerinizi dile getiriyorsunuz, ama biraz daha sabretmeniz gerekecektir.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Sizin için bugün bir değişim olacak ve kendine ek gelir olacak bazı işler yapma kararı alacaksınız. Bunun için maddi olarak destek alacak olmanızdır.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Terazi erkeği ve kadını ciddi olan ilişkilerden uzak duruyorsunuz. Bazı konularda bazıları ile iş birliği yapacak olmanızdır.
Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Partnerinizi bugünlerde değişik istekleri sizi biraz düşündürüyor. İlişkinizi daha duygusal yaşamak istiyorsunuz fakat iki tarafın istekleri değişik oluyor.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İstediğiniz işi elde edebilmek için var gücünüz ile çalışıyorsunuz. Bunun sonucunda ise hem maddi hemde manevi olarak rahat ediyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Ailenizden bir miktar para yardımı istiyorsunuz. Onlar size yardımda bulunuyor fakat, sizi harcamalarınız konusunda sizi uyarıyorlar.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Kendinize zaman ayıramadığınızdan dolayı şikayetçisiniz. Kendinize gereken zamanı ayırmaya karar veriyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.