Terazi Burcu 7 Aralık 2015

Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Terazi burcu ile aşk yaşamak kolay değil ve biraz daha çaba harcamanız gerekir. Son zamanlarda yaşadığınız kavgalar ve tartışmalar aklınızdan çıkmıyor. Ve bunların hiç yoktan yere gereksizce yapılan tartışmalar olduğunu görüyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
Haftanın ilk günü olan pazartesi günü alacağınız iş teklifi ile düşünceleriniz değişecek. Belki iş görüşmesi sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir ve memnuniyetsizlik yaşamıyorsunuz. Bütün her şey böyle görünürken siz mutlu değilsiniz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Maddi konularda sıkıntı içinde değilsiniz. Her ne kadar üst üste gelen ödemeleriniz olsa'da size destek olacak olanlar var. Aile içi para konularında biraz daha ilgili olabilirsiniz.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Dikkat etmeniz gereken bir dönem içindesiniz, bir arkadaşınız ile yaşadığınız sorunların bitecek olmasıdır. Çevrenize karşı daha ilgili ve alakalı olmanız gerekir.
Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Partnerinizi bugünlerde değişik istekleri sizi biraz düşündürüyor. İlişkinizi daha duygusal yaşamak istiyorsunuz fakat iki tarafın istekleri değişik oluyor.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İstediğiniz işi elde edebilmek için var gücünüz ile çalışıyorsunuz. Bunun sonucunda ise hem maddi hemde manevi olarak rahat ediyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Ailenizden bir miktar para yardımı istiyorsunuz. Onlar size yardımda bulunuyor fakat, sizi harcamalarınız konusunda sizi uyarıyorlar.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Kendinize zaman ayıramadığınızdan dolayı şikayetçisiniz. Kendinize gereken zamanı ayırmaya karar veriyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.