Terazi Burcu 29 Ocak 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgiliniz ile aranızda herhangi bir sorun olmamasına rağmen siz başkalarının size yakınlık göstermelerini seviyorsunuz. Bu durum ileride sorun haline gelebilir.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İşiniz ile ilgili her türlü konuya vakıfsınız. Buda sizin işinizde her zaman bir adım önde olmanızı sağlıyor. Her fırsatı lehinize çevirmeyi çok iyi biliyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Para harcamayı seviyorsunuz, özellikle kendiniz için yaptığınız harcamalar sizi çok fazla mutlu ediyor. Tek sorun bütçenizi kontrol etmiyor olmanız.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Bazı tutucu ve anlamsız davranışlarınızdan kurtulmanız gerekiyor, böyle olmaya devam ederseniz çevrenizdeki herkesi kaybedebilirsiniz.
Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Partnerinizi bugünlerde değişik istekleri sizi biraz düşündürüyor. İlişkinizi daha duygusal yaşamak istiyorsunuz fakat iki tarafın istekleri değişik oluyor.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İstediğiniz işi elde edebilmek için var gücünüz ile çalışıyorsunuz. Bunun sonucunda ise hem maddi hemde manevi olarak rahat ediyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Ailenizden bir miktar para yardımı istiyorsunuz. Onlar size yardımda bulunuyor fakat, sizi harcamalarınız konusunda sizi uyarıyorlar.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Kendinize zaman ayıramadığınızdan dolayı şikayetçisiniz. Kendinize gereken zamanı ayırmaya karar veriyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.