Terazi Burcu 2 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Gereksiz olacak tartışmalardan uzak durmanız gerekiyor. Sevgiliniz ile aranızda var olan bir sorunu büyütüp bunu büyük bir sorun haline getirip, birbirinizi kırmayın.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İşlerinizin iyi olmasına rağmen para akışınızın eskisi kadar olmaması dikkatinizi çekiyor. Bunun içinde bir şey yapmaya karar veriyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
İstemeyerek'de olsa yapacağınız yatırımlar için maddi desteğe ihtiyacınız var. Yapacağınız yatırım sizin için çok önemli ve heyecanlandırıyor.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Dilinizi biraz tutmanız size çok fazla şey kazandırabilir. Ama sürekli çevrenize atışır durumda olmanız ve kalp kırmanız size bir şey kazandırmıyor.
Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Partnerinizi bugünlerde değişik istekleri sizi biraz düşündürüyor. İlişkinizi daha duygusal yaşamak istiyorsunuz fakat iki tarafın istekleri değişik oluyor.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İstediğiniz işi elde edebilmek için var gücünüz ile çalışıyorsunuz. Bunun sonucunda ise hem maddi hemde manevi olarak rahat ediyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Ailenizden bir miktar para yardımı istiyorsunuz. Onlar size yardımda bulunuyor fakat, sizi harcamalarınız konusunda sizi uyarıyorlar.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Kendinize zaman ayıramadığınızdan dolayı şikayetçisiniz. Kendinize gereken zamanı ayırmaya karar veriyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.