Terazi Burcu 13 Aralık 2015

Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sizin kendi özel sorularınızı gizli tutmamanız gerekir, bu sevgiliniz tarafından farklı anlaşılabilir. Böyle devam ederseniz ilişkinizde bu karmaşıklık devam ederse ilişkiniz için iyi olmayabilir.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İşinizde yaşadığınız maddi sıkıntılar sizi zor duruma sokuyor, ama siz bu durumdan zamanla kurtulacaksınız. Bugünlerde işinizle ilgili mutlu olacağınız haberler alacaksınız.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Azimli ve kararlı çalışmanız ile kendinize ek gelir elde ediyorsunuz. Buda sizin para konusunda sıkıntı çekmenizi engelliyor.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Dikkatli olmanız gereken bir dönem içindesiniz. Sabırlı ve anlayışlı olmanızda fayda olacak, çünkü sevmediğiniz bir kişi ile mesafeyi korumanız gerekir.
Terazi Burcu Günlük Aşk Hayatı
Partnerinizi bugünlerde değişik istekleri sizi biraz düşündürüyor. İlişkinizi daha duygusal yaşamak istiyorsunuz fakat iki tarafın istekleri değişik oluyor.
Terazi Burcu Günlük İş Hayatı
İstediğiniz işi elde edebilmek için var gücünüz ile çalışıyorsunuz. Bunun sonucunda ise hem maddi hemde manevi olarak rahat ediyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Para Yorumu
Ailenizden bir miktar para yardımı istiyorsunuz. Onlar size yardımda bulunuyor fakat, sizi harcamalarınız konusunda sizi uyarıyorlar.
Terazi Burcu Dikkat Etmelisiniz
Kendinize zaman ayıramadığınızdan dolayı şikayetçisiniz. Kendinize gereken zamanı ayırmaya karar veriyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.