Rüyada “Tabut” Görmek

Tabut
Rüyada görülen tabut, büyük bir arazidir. Tabut içinde olduğunu gören servete kavuşur. Rüyada Tabut görmek İslami yorumu ve manası burada!
Rüyanızın yorumu: , , , ile alakalı rüyaların, Diyanet ve İslami tabirlerini okuyun.

  

RÜYADA TABUT GÖRDÜM YORUMU: Rüyada görülen tabut, büyük bir arazidir. Tabut içinde olduğunu gören servete kavuşur. Bu rüya bir müddetten sonra kötülüklerden kurtulmaya, bazıları da kaybı olan için bu rüya kaybının bulunmasına işaret eder, demişlerdir. Tabut görmek bazen da üzüntü ve uğursuzluğa ve yol hazırlığına delalet eder.

Rüyamda Tabut Gördüm İslami yorumu; Rüyada görülen boş tabut alınmış yanlış kararlara, hayal peşinde koşmaya işaret eder.

Rüyada Dolu Tabu Görmek; rüyasında dolu tabut gören kişi için bu rüya maddi ve manevi açıdan kazanç sağlamak için emek sarf etmeye işaret eder.

Rüyada Eski, Parçalanmış Tabut Görmek; rüyasında eski ve parçalanmış tabut gören kişi için bu rüya maddi zarara işaret eder.

Rüyada Tabuttan Ölü Çıktığını Görmek; rüyasında bir ölünün tabuttan çıktığını gören kişi için bu rüya yerine getirilmeyen bir takım sorumluluklar olarak tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Ali danacı diyor ki:

  Kamyonda 3 tabut var kamyonun kasasına çıkınca içindekiler çıkmış taş yiyorlardı. sabah namazını kılıp yattım o zaman gördüm tşk ederim.

  1. Rüya Yorumu diyor ki:

   Rüyada Tabut görmek ve içindekilerin taş yediğiniz görmek, sizin hakkınızda haset eden ve eleştiri yapanların amaçlarına erişemeyecek duruma geleceklerine tabir olunur.

 2. ÖZLEM ÖNDER diyor ki:

  RÜYAMDA ÇARDAK GİBİ BİRŞEYİN İÇİNE GİRİYORUM YAPRAKLI BİR YER İKİ TANE TABUT VAR VE YAKLAŞIK 15 GÜN ÖNCE AYRILDIĞIM ERKEK ARKADAŞIM BAŞKA NET BİRŞEY HATIRLAMIYORUM LÜTFEN YORUMLAYIP DÖNERMİSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM

 3. sait diyor ki:

  ruyamdabusuru insan var tabut goryorum ici bos beyaz ginmisim hoca atkamdan cikiyor diyor senjn tabutun ama daha var

 4. Fatih diyor ki:

  Rüyamda tanımadığım bir bayanın tabutunu elimde tutuyodum

 5. melisa diyor ki:

  Ruyada 3 adet tabut gördüm. Benim cocugum yok ama içinde yatanlar senin çocukların diyorlardı bana :(

 6. servet diyor ki:

  ruyamda boş tabut gördum ve tabutu bır bayırdan aşagı ındırdın arkamda bırazkalabalık vardı ama onalar başka yere gittiler ve ben aşagıda bır koprunun ustunde tabutu ındırdım ve uzerinde yeşil naoktalar bırazcık buyukceneydi ve ondan sonra su yolu vardı ama su yoktu kurumaya çekilmiş ama ıslaktı bole vu kadarını hatırlıyommm anca

 7. Leman diyor ki:

  Ruyamda kardesim beni uyandirip deprem oldugunu soyluyordu. Ben, annem ve kardesim mutfaktaki pencereden evlerin yikildigini gorduk ve bos bir tabut havaya kalkti ruzgar paramparca etdi tabutu. Birde bina dalga gibi haraket ediyordu amma biz oldgumuz yerdeydik haraket etmiyorduk . Biz elbise filan lazim olan her seyi toparlayip sagsalim binadan ciktik. Amma biz binadan ciktikta bina sallanmiyordu.

 8. Nilay diyor ki:

  İstihare ruyasinda evlenmek istediğim kişi ve benim tabutlarimizi taşıyan insanlar gördüm. İkimizi ayrı yerlere goturuyorlardi

 9. Cemile diyor ki:

  Rüyamda 3 tabut gördüm ve bana bu tabutların peygamber efendimizin hasan ve hüseyinin dediler sabah ezanından önce gördüm lütfen yorumlarmısınız