Rüyada “Ölmüş Bebek” Görmek

Ölmüş Bebek
Rüyada Ölmüş Bebek görmek, sıkıntı, hüzün ile yorumlanır ve hayır ile tabir edilmez. Rüyada ölmüş bebeğini görmek, umutsuzluğa kapılmak anlamına gelir.
Rüyanızın yorumu: , , ile alakalı rüyaların, Diyanet ve İslami tabirlerini okuyun.

  

Rüyada Ölmüş Bebek görmek

Rüyada Ölmüş Bebek görmek, sıkıntı ve hüzün anlamına gelir ve hayır ile tabir edilmez. Rüyada Ölmüş bebeğini emzirmek rüya sahibinin işlerinde kötüye gidecek olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş bebeğini görmek, umutlarının ve hayallerinin yarıda kalacak olmasına ve umutsuzluğa kapılacak olması anlamına gelir. Rüyada Ölmüş Bebek görmek, dert ve tasa ile endişe duyacak olayların yaşanması anlamına gelir. Rüyada ölü bebek görmek, var olan malının kıymetini bilmesi gerektiğine işarettir.Rüyada ölmüş bebeğin tekrar öldüğünü görmek, maddi ve manevi kayıplar yaşamasına tabir edilir. Rüyada ölmüş bebeği taşıdığını görmek, umutsuzluk ve mutsuzluktur. Rüyada ölen bebeğini emzirmek, düş kırıklığı ve boşa zaman kaybetmek demektir.

Rüyada ölmüş bebeğini canlı görmek, müjde ve sevineceği bir habere delalet eder. Rüyada Ölmüş Bebek görmek, bu rüya her halükarda üzüntü ile tabir edilir, bazı tabircilere göre ise iyi veya kötü manada kurtuluş demektir. Rüyada ölmüş bebeğini diri görmek, yakın bir zaman alacağı bir haber ile büyük sevinç yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada Ölmüş bebek doğurmak, emeklerinin boşa gitmesi ve kaybettiği maddi, manevi şeylerin ardından büyük üzüntü yaşamak ile yorumlanır. Rüyada ölmüş kız bebek görmek, kısmetsizlik ve şansızlık ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ölmüş erkek bebek görmek, bu rüya bazı tabirciler tarafından ihtilaf olduğunu söylenmektedir iyi yorumlanmaz sıkıntı ve dert anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Bebeği Sevdiğini görmek

Rüyada Ölmüş Bebeği Sevdiğini görmek; geçirdiğiniz zor dönemlerin ardından sevilmeye ve değer görmeye ihtiyaç duyacak olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş bebeğini sevdiğini görmek, acısının ne kadar büyük olduğu ve halen özlemini, hasretini çekiyor olmasına yorumlanır. Rüyada Ölmüş Bebek görmek, kucağınıza alıp sevdiğinizi gördüyseniz, umut ve sevinçtir.

Rüyada Ölmüş Bebeği Öptüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Bebeği Öptüğünü görmek; hayırlı bir olarak tabir edilir. Rüya sahibinin geçirdiği zor zamanlardan sonra hak ettiği mutluluğa kavuşacak olması anlamına gelir. Rüyada ölmüş bebeğini öptüğünü görmek, beklenen güce ve kudrete kavuşacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Erkek Bebek görmek

Rüyada Ölmüş Erkek Bebek görmek; aile ve iş hayatında başarılı olacağına ve yaptığı işlerde adından sık sık söz ettirecek olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş erkek bebeğini görmek, zor ve sıkıntılı geçecek bir dönemdir. Rüya sahibinin karamsarlığa düşecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Kız Bebek görmek

Rüyada Ölmüş Kız Bebek görmek; gelen haber ile bazı sorunlar yaşanması ve bundan dolayı bir kişi ile tartışacak olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş kız bebeğini görmek, umutsuzluğa kapılması ve yaptığı her şeyi birbirine karıştıracak olması ile yorumlanır. Rüyada Ölmüş Bebek görmek, ölen kız bebek rüyası kadın kimse için kısmetsizlik, şansızlık demektir.

Rüyada Ölmüş İkiz Bebek görmek

Rüyada Ölmüş İkiz Bebek görmek; beklenmedik bir anda çıkacak olan sorun ile işlerinin kötüye gidecek olması tabir edilir. Rüyada ölmüş ikiz bebeğini görmek, sorunlardan birazda olsa uzaklaşarak kafasını dinleyecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Bebeği Emzirdiğini görmek

Rüyada Ölmüş Bebeği Emzirdiğini görmek; hayal kuracak olmasına ve bunun hayırsız olacak olması sonucunda oradan oraya savrulacak olması ile tabir edilir. Rüyada ölmüş bebeğini emzirdiğini görmek, sıkıntı ve dertlerinin artacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Bebeği Hasta görmek

Rüyada Ölmüş Bebeği Hasta görmek; önemli olmayan kısa süreliğine bir sağlık sorunu yaşayacak olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş bebeğinin hasta olduğunu görmek, sıkıntıların son bulacak olması ve huzuruna kavuşması ile tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebeğin Dirildiğini görmek

Rüyada Ölmüş Bebeğin Dirildiğini görmek; beklenen bir haberin gelecek olması ile yaşanacak mutluluktur. Rüyada ölmüş bebeğinin dirildiğini görmek, beklenen bazı olayların istenildiği gibi olmayacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebeğin Mezarını görmek

Rüyada Ölmüş Bebeğin Mezarını görmek; iş ile ilgili sorunlarının artması ile sıkıntılarının artacak olmasına ve huzurunun kaçacak olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş bebeğinin mezarını görmek, dertlerinden kurtulmak ve çözüm bulmak için arayış içinde olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Bebeğin Ağladığını görmek

Rüyada Ölmüş Bebeğin Ağladığını görmek; işlenilen bir günah için pişmanlık duymak ve bunun için af dileyip dua edecek olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş bebeğinin ağladığını duymak, sizden gelecek olan bir dua ihtiyacı olduğuna rivayet edilir. Rüyada Ölmüş Bebek görmek, bu rüya eğer bebeğin ağladığı bir anda ölmüş görülmüşse, pişman olmak ve kaybet ile tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebeğin Güldüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Bebeğin Güldüğünü görmek; huzurunu ve mutluluğunu sağlamak için eski günlerdeki gibi olmak için elinden gelenin fazlasını yapacak olması anlamına gelir. Rüyada ölmüş bebeğinin güldüğünü görmek, ailesine önem veren onları bir arada tutmak için mücadele edecek olmasına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. . diyor ki:

  Merhaba rüyamda bir çocuk dünyaya geliyor annemin ama annem tüp bebek yaptrdgı için çocuk sadece annemden olmuş sonra çocuk ıkı üç yaşındaykrn elimde duasyla ölüyor çok ilginç çocugun kendi annesi onu diger tarafta bekliyormuş ama annem ölmedi ben aglıyorum çocuk ölünce duramıyorum uyandım hala aglıyorum bunun anlamımnedir?

 2. Esra diyor ki:

  Rüyada ölü kız çocuğu gordun once kendi kızım sandım sonra başkasının çocuğu olduğunu farkettim.birde rüyamda kadın kadina seviyorduk çok arzuluydu ne anlama geliyor.

 3. Anonim diyor ki:

  Rüyamda ölür bebek gördüm ama annesi emziriyordu ben de o bebekte dua istiyorum çok merak ediyorum lütfen cevap verimisin

 4. Selen diyor ki:

  Merhaba, Ruyamda staj yaptigim hastanede idim, is yaptigim yere gider iken bir kdinin satir benzeri bir sey ile onunde duran cocugu öldurdugunu gordum. Kosarak haber vermeye gittigimde kimse yardimci olmadi, oradan ciktigimda evimdeydim korkarak kardeslerimi buldum. Disari bakmak aklima geldiginde tum kapilar kapali bir cocuk odasinin kapisi ve isigi acikti, kosarak salonun odasina girip kapiyi kapattim ardindan salonun icersindeki oturma odasina gecerek hem kapiyi kititledim hemde sert cisim dayadim. Korkarak beklerken bir anda uyandim. Sanirimin sabah ezani okunmus veya okunacakti. Asiri korktum ve baslarda uyuyamadim. Ruyami yorumlarsaniz cok memnun kalirim.

 5. serdar diyor ki:

  Ruyamda erkek oğlum doğdu ama ölü doğdu ve bir topraga gomuyorum bir zaman sonra topragi açıyorum çocuk yaşıyor alıp görüyorum bir günde 3 4 yaşına geliyor

 6. Zeynep diyor ki:

  Bebeğim doğuyor ama düşük yapmışım gibi bi endişe içindeyim. Elim doğan bebeği kusbasi soruyor zaten ölmüş diye. Çok üzülüyorum günah olur diye. Belki yaşardı niye doğrayın diye söylüyorum

 7. Ilkem diyor ki:

  Rüyamda bi arabanin bagajinda yeni doğmuş bembeyaz kiyafetlerde bi bebek yatıyor on koltukta annesi oturuyor babamin calisma arkadaslari da orda bebeğin yanina gidiyor ölmüs diyor babam sinirle arabanin altina ayagini falan vurunca bebek gozunu açıyor eve cikartiyoruz sonra hastaneye gitmis bebek orda ölüyor manasi nedir ?

 8. Erol diyor ki:

  Hayatim boyunca 3 4 defa ruya gormusumdur en fazla ya da gordugum ruyalari hatirlayamiyorum bilmiyorum ama son 3 gundur 4 ruya gordum .bu ruyalarin birinde herhangi bi sebep olmadan 8 yil once ayrildigim kiz arkadasimla barisip evleniyordum birgun isten eve gelmisken evde kirmizi bir kapi beliriyor kirmizi kapiyi actigimda bos bir odayla karsilastim.oda da bir kac adim attiktan sonra bir ses geldi arkamdan arkami dondugumde siyah kapsonlu kara sacli bir kadin bana olu bir bebek uzatiyor.bebek yeni olmus degil oleli uzun sure olmus.Her tarafi curukler icinde vucudu kararmis bir bebek bebegi bana uzattiginda bebegin gozleri acildi bana birseyler diyor ama anlamiyorum.Korkudan uyaniyorum.Diger gordugum 3 ruya ayni ruya sadece baslangic yok hepsi kirmizi kapinin oradan basliyor her defasinda korkudan uyaniyorum .Bunun anlami nedir ?

 9. asuman dere diyor ki:

  Rüyamda çok güzel bir kız bebeği bana verdiler benim cocuğum oldu ona çok güzel bakarken bi anda düştü kafasının arkasında yarık oluştu ama hiç kan yoktu ve bebek öldü çok üzülmüştüm acaba ne ile yorumlanr şimdiden çok teşekkür ederim

 10. Gamze esen diyor ki:

  Annem benim Bebeğimi rüyasında ölü görmüş fakat paramparca olarak görmüş neye işarettir teşekkür ederim

1 2