Rüyada “Köpek Kovalaması” Görmek

Köpek Kovalaması
Rüyada Köpek Kovalaması tabiri, kötü düşünceli kimsenin hakaretine uğramaya işaret eder. Rüyada Köpek kovalaması ile alakalı tabirler.
Rüyanızın yorumu: , , ile alakalı rüyaların, Diyanet ve İslami tabirlerini okuyun.

  

RÜYADA KÖPEK KOVALAMASI: Rüyada Köpek kovalaması görmek bir düşmanından kurtulmak için diğer düşmanını ona saldırtıp iki düşmanını birbirine kırdırtmayı başarır.

Rüyada Köpek Kovalamak

Rüyada Köpek kovalamak tabiri, Rüya sahibinin rızkı bol olur. Bazı rüya yorumu yapan alimlere göre; Rüyada Köpek Kovalamak, Düşman olduğu iddia olunan bir kimseden fayda görür.

Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyasında bir köpekten kaçtığını görmek; nafaka hususunda yakınlarında bazılarıyla anlaşmazlığa düşüp sonra geçeceğine işarettir. Rüyada köpekten kaçmak bazende borca girmeye delalet eder.

Rüyada Köpek Tabiri

İslami Kaynaklara göre yorumlanan köpek rüyası tabirlerine göre, Rüyada köpeğin nasıl yorumlandığını merak ediyorsanız, Rüyada Köpek Görmek sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüyada Köpek tarafından kovalandığını görmek, sürekli gittiği yerlerde sıkıntı duyacağı bir sorun ile karşılaşmaya ve üzülmeye delalet eder. Köpek tarafından kovalanmak rızkın ve kısmetin azalmasına ve işlerin yavaşlamasına tabir edilir.

Rüyada Köpek Yavrusu Kovalaması

Rüyada köpeğin yavrusunun kendini kovaladığını görmek tabiri, dostlarının ve çevresinin genişlemesine kaçan kişinin mertebesinin yükselmesine ve önündeki engellerin adeta kolayca aşacağına delalet eder. Rüyada Köpek Yavrusu görmek ile alakalı daha geniş kapsamlı yorumlar için, Rüyada Köpek Yavrusu görmek sayfasına bakmanızı tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. büşra diyor ki:

  Rüyamda bir ormanın içinden geçerek evime gitmeye çalışıyordum. Yolda 5-6 tane adam ve köpekler vardı. Bir tane köpek beni görünce kovalamaya başladı. Bir adam kaçma koşma bir şey yapmaz diye bağırıyordu. Başka bir adam kaç diye bağırıyordu. En sonunda koşarken arkadaşlarımın yanına ulaşıyorum ve köpeği sakinleştiriyorlar.

 2. Rüyamda mezarlığa gittiğimi ve köpeğin kovaladığını gördüm. Rüyada köpek kovalaması ne anlama gelir? ( Duygu ) diyor ki:

  Rüyamda kendi köyümüzde mezarlığa gidiyorum çocuğumla birlikte ve mezara tam dua okuyacağım sırada bir köpek geliyor korkup kaçmaya çalışıyorum mezarların üstünden atlayarak mezarlara basmamaya çalışıyorum ve sonra köpek küçük başka bir çocuğun elinden ısırdı üstümüze gelmeye başladı uzaklaştırmaya çalıştım sürekli çocuğuma bşi yapacak die korktum

  1. Rüyanızın yorumu diyor ki:

   Merhaba Duygu, Rüyada mezarlıkta dua okumak, yapılan her hata ve yanlışta ders çıkarmaya bunların tekrarı olmamasına, rüyada köpek kovalaması, düşmanlarınızın çok olmasına ve bunlardan kurtularak rahat edecek olmanıza, rüyada köpek ısırması, düşmanlarınızı alt etmeye ve artık onlardan zarar gelmeyecek olmasına yorumlanır.

 3. Melek diyor ki:

  Rüyamda okulumda arkadaslarimla bir yanlislik uzerine siyah bi köpeği öldürdügumuzu gordum sonra baska bi siyah köpegin herkese saldirdigini kactigimizi gordum ruyamin manasi nedir

 4. ahmet diyor ki:

  Mahallemde geziyorum Aşşağıda n lise arkadaşım geliyor yanına gittim ve yukarı birlikte çıkıyo z, o sırada bir köpek önümüze çıkıyor iple bağlı bn arkadaşa gitme mert köpek var diyorum köpek bağlı bir şey yapamaz diyor tam o sırada köpek çözülüyor mert yukarı doğru kaçıyor bende bir balkon var giriş katta oraya giriyorum köpek beni izliyor sonra çok değişik bir köpek daha merdiven lerden çıkmaya başladı bn inermis gibi yaptım o köpek kandi ama diğer köpek bizi izliyor. Değişik köpek geri geldi beni sıkıştırdilar oradan hoplayip kaçtım isteselerdi yakalarlardi ama bir birileriyle konuşmaya başladılar beni basit gördüler yakalariz dediler bn bir apartman girdim girişinde demir kapı ama bahçe kapısı gibi her yer gözüküyor bn yukarı doğru çıkıyorum şarjlı matkap sesi geldi insan eli kapıyı söküyor, apartman in yanında cami var oraya gidiyorum bir anda şadirvana geliyorum ve caminin giriş kapısından değilde duvarında n bembeyaz bir şey çıkıyor köpek zannettim yine sakladım ve uyandım. Uyandığımda dizlerim uyuşmuş gibi çok kotuydu

 5. Merve diyor ki:

  Rüyamda iki tane hirlayan ve beni kovalayan köpek gördüm biri normal biri daha büyük korkup kacyrdm çok hızlı kovaliuorlardi.köy yolu gbi bir yerdi korkudan kaçarken ağacın birine cktim köpekle fırlayarak assgda bekliyorlardı beni

 6. volkan diyor ki:

  Ruyamda sokaktayım insanlar var bide bursuru kopek var ayağımda dolasiyolar çok korkuyorum kurtarin beni kopekten diye yardim istiyorum

 7. Mevlüt diyor ki:

  Rüyamda ailemle birlikte piknik yaparken uzaklarda iki tane köpek gördüm. Abim ve ben kaçmaya başladık. Eskiden oturduğumuz semte geldik. Bir tane köpek bizi hala kovalamaya devam ediyordu. Sonra abimin köpek tarafından ısırıldığını gördüm ve sınıftan konuşmadığım iki arkadaşımı gördüm.

 8. ezgi diyor ki:

  rüyamda gezmeye gidiyoduk ailemle annem bana bakkala git dedi o arada 3 siyah kopek geldi ben bakkaldan çikidim koşamiyodum bacaklarımı kullanamiyodum oyuzden saklandım gözleri ayrık olduğu için bir yere saklanınca gormediler

 9. Cemal diyor ki:

  Araçla giderken sürekli köpek yanımdan geliyordu eve gelincede sahibim bana kötü şeyler yaptı diyordu konuşuyordu köpek