Rüyada “Define Bulmak” Görmek

Define Bulmak
Rüyada Define bulmak; amacına ulaşmak demektir. Rüyada define yeri görmek ve define gömü bulmak gibi rüyalarınızın tabirleri burada yorumlanır.
Rüyanızın yorumu: , , ile alakalı rüyaların, Diyanet ve İslami tabirlerini okuyun.

  

DEFİNE BULMAK: Rüyada Define bulduğunu gören kimse, hasta olur. Bir harabede define bulan yakalandığı hastalıktan vefat eder veya has­talığı uzar. Eğer insanların kullandığı bir yerde define bulursa hastalıktan kurtulur.

Rüyada Define Aramak

Rüyada Define aramak; aradığını bulursa amacına kavuşur demektir. Rüyada Define aradığını görmek; eğer define bulamazsa yapmakta olduğu yada yapmayı istediği işte başarı sağlayamadığına işaret eder.

Rüyada Define Kazmak

Rüyada Define kazmak; define bulup kazmak yapmakta olduğu işte başarı sağlamak demektir. Rüyada Define kazmak amaca ulaşmak için harcanan zaman ve başarı için gereken gayreti temsil eder.

Rüyada Define Çıkarmak

Rüyada define çıkarmak; çıkardığı altınları kişi görüyorsa erkek için evlilik demektir. Kadın kimse rüyada define çıkardığını görse; muradına kavuşur hayırlı bir evlilik yapar denilmiştir.

Rüyada Gömü Bulmak

Rüyada Gömü Bulmak; endişede ve tasa da olan kimseye ve istenmedik bir yolculuğa çıkmak demektir. Rüyada gömü bulmak ve gömü çıkardığını görmek; muradına kavuşmak demektir.

Rüyada Define Altın Bulmak

Rüyada Altın bulmak; rüyada define ararken bir küp altın bulmak dertlerinden ve sıkıntıların kurtulacak bir çıkar yola işaret eder. Rüyada Define görmek; kişi hasta ise hastalığı artar denilmiştir.

Rüyada Define Yeri Görmek

Rüyada Define yeri görmek; boş işlerle ile uğraşan amaç ve gayesi olmayan gereksiz hevesleri olan kimseye delalet eder. Rüyada Define Yeri bulmak; endişeli ve sıkıcı bir yere ve ziyarete delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Murat bayram diyor ki:

    Başak burcuyum rüyamda tarlada çalışkan etrafa saçılmış gümüş pırlanta gibi seyler buldum ama bir küp dolusu ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim

  2. fetih yurdakul diyor ki:

    ben rüyamda 3 gün önce bir kilisede mezar bulup bu mezardan değerli eşyalar vede kap kacak çıkarttım bunun devamında ise bu ruyadan iki gün sonra rüyamda elimde bir kitap ile arkadaş beraber tanımadım birinin evine getirdi bu evde bir sürü güvercin vardı biraz bu evde kalınca içeride tavana bakınca tavan ahşap dışarı çıkıp tekrar içeri gelince tavan beton oluyordu ve bana tanımadığım bir ses veya kişi bu aldıklarını yerine bırakman gerekiyor dedi burda birde özürlü bir bayan vardı ben burda çarpıldığımı zannettim rüyanmda vede çokca salavat getiriyordum uyandığmda tekrar uyuyumaya korktum buna acil bir yorum yaparsanız sevinirim