Haftalık Koç Burcu Yorumları

Koç burcu erkeği ve kadını bugün günlük falınız. İlişkinizde yaşadığınız karmaşa sizin kafanızın karışmasına neden oluyor. Buda sizin ilişkinizde mutlu olamamanıza neden oluyor.
Bir dargın bir barışık yaşadığınız ilişkinizde çok yıprandığınızı düşünüyorsunuz. Partneriniz ile bu konuda gerekli konuşmayı yapmayı düşünüyorsunuz.
Duygularınız ve düşünceleriniz karışmış durumda görünüyor. Partnerinize karşı daha ilgili ve sevgi dolu olmanız gerekiyor.
Sevgiliniz ile aranızdaki sorunların düzelmesi ile ilişkinizin iyi gitmesi hem size hemde ona çok iyi geliyor. Birlikte yapmak istediğiniz bazı şeyleri yapıyorsunuz.
Karşılıklı olarak anlayışlı olmanız ilişkiniz için çok faydalı oluyor. Birbirinize saygı duyup bazı şeyleri paylaşıyor olmanız sizin anlaşmanıza sebep oluyor.
Bugün duygusal olarak kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Sevgiliniz ile aranızda bazı konularda dolayı gergin saatler geçireceksiniz.
Duygusal olarak kendinizi iyi hissediyor olmanız, sevgiliniz ile aranızın'da güzel olmasını sağlıyor. Bazen yalnız kalmak istiyorsunuz.