Boğa Burcu 7 Aralık 2015

Boğa Burcu Günlük Aşk Hayatı
7 aralık pazartesi günü boğa burcu için mutlu ve güzel bir gün olacak. Çünkü onunla beraber olmak sizi mutlu ediyor ve etrafınızdaki olumsuz giden ilişkiler ise sizin dikkatinizi çekiyor. Siz bir boğa burcu olarak içinde aşk ve sevgi olmayan saygısız ve sevgisiz ilişkileri biraz garipsiyorsunuz.
Boğa Burcu Günlük İş Hayatı
Sevgili boğa burçları iş ve aile hayatınızda mükemmel bir uyum içindesiniz. Bugünlerde sizin rahat hal ve hareketleriniz gözden kaçmıyor, duru böyle iken sizde rahat davrandığınızın farkındasınız. Yeni bir gün ve yenilikler sizin kısa süreli bir iş gezisi yapacağınızı gösteriyor.
Boğa Burcu Günlük Para Yorumu
Bir boğa burcu olarak centilmen ve cömert olmanız kaçınılmaz bir durumdur. İhtiyacı olan yakın bir dostunuza maddi olarak destek sağlayacak olmanızdır. Siz böyle bir boğa insanı olarak çevrenizdeki herkesin maddi konularda kapınızı çalması normal bir durumdur.
Boğa Burcu Dikkat Etmelisiniz
Sevgili boğa burçları bugün bazı sorunlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Sorunu yaşayan kimsenin derdini dinlemeli ve konuyu bilmelisiniz, aile içi durumlarda ise gerekli ilgiyi göstermeniz gerekir.
Boğa Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgiliniz ile yakın bir arkadaşınızın arasında kalıyorsunuz. Partneriniz onu sizin yanınızda görmekten pek hoşnut olmadığını dile getiriyor.
Boğa Burcu Günlük İş Hayatı
Bugünlerde yeni iş görüşmeleri içinde olacaksınız. Kararsız kaldığınız bazı konularda arkadaşınızdan yardım isteyeceksiniz.
Boğa Burcu Günlük Para Yorumu
Paranız konusunda pek becerikli değilsiniz bu sizin sürekli maddi olarak sorun yaşamanıza neden oluyor.
Boğa Burcu Dikkat Etmelisiniz
Davranışlarınızı kontrol etmeniz gerekiyor, böyle devam ettiğiniz sürece etrafınızdaki herkesi üzeceksiniz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.