Boğa Burcu 4 Aralık 2015

Boğa Burcu Günlük Aşk Hayatı
Boğa burcu aşk hayatında pek şanslı değil, istediği gibi bir ilişkiyi yakalayamayan bazı boğalar bulanıma girebilir %65 bu durumda olan boğalar aslında razı olup aşkın tadını çıkarmayı tercih etmelidir aksi takdirde üzülebilir ve sıkıntıya düşersiniz.
Boğa Burcu Günlük İş Hayatı
sağdık ve çalışkan boğalar işlerinde başarıya koşmaya devam ediyor. Boğa burcu iş hayatı denilince ilk akla gelen inanılmaz zekaları ve dürüstlükleri denilebilir. Sevgili boğalar bu hafta sonu çalışmayın dinlenin bu size iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Para Yorumu
Aldıklarına şükreden boğalar para ve kazanç yönünden talihli olacakları bir döneme girmek üzereler, bunu lehinize çevirirseniz iyi bir mal ve birikim elde etme şansını yakalayacaksınız.
Boğa Burcu Dikkat Etmelisiniz
Bana bir şey olmaz demeyin! Her şey yolunda giderken ummadığınız biranda maddi ve manevi çöküntü yaşayabilirsiniz umursamaz tavrınızdan vazgeçin.
Boğa Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgiliniz ile yakın bir arkadaşınızın arasında kalıyorsunuz. Partneriniz onu sizin yanınızda görmekten pek hoşnut olmadığını dile getiriyor.
Boğa Burcu Günlük İş Hayatı
Bugünlerde yeni iş görüşmeleri içinde olacaksınız. Kararsız kaldığınız bazı konularda arkadaşınızdan yardım isteyeceksiniz.
Boğa Burcu Günlük Para Yorumu
Paranız konusunda pek becerikli değilsiniz bu sizin sürekli maddi olarak sorun yaşamanıza neden oluyor.
Boğa Burcu Dikkat Etmelisiniz
Davranışlarınızı kontrol etmeniz gerekiyor, böyle devam ettiğiniz sürece etrafınızdaki herkesi üzeceksiniz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.