Boğa Burcu 12 Aralık 2015

Boğa Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sizin kendi içinizde yaşadığınız sorunlar sizin aşk ile olan sorunlarla ilgili değildir. Kırılan cesaretini yeniden toparlamak üzeresiniz kendinize güvenmelisiniz.
Boğa Burcu Günlük İş Hayatı
İş hayatınızda inişli çıkışlı dönemler yaşıyorsunuz. Her zamankinden daha fazla işlerine özen göstermeniz gerekecek. İş yerinde yaşadığınız sorunlar iş arkadaşlarınızla'da aranızı açacak.
Boğa Burcu Günlük Para Yorumu
Bu aralar para ile bazı sıkıntılarınız olabilir. Ödemeleriniz sizi bunaltabilir, fakat kısa bir süre içinde para ile ilgili sorunlarınız ortadan kalkacak.
Boğa Burcu Dikkat Etmelisiniz
Bazı arkadaşlarınıza karşı olan tutum ve davranışlarınız sizin başka şeyleri ima ettiğinizi düşünüyorlar. Kırıp, incittiğiniz kişilerin gönlünü almanızda yarar var.
Boğa Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgiliniz ile yakın bir arkadaşınızın arasında kalıyorsunuz. Partneriniz onu sizin yanınızda görmekten pek hoşnut olmadığını dile getiriyor.
Boğa Burcu Günlük İş Hayatı
Bugünlerde yeni iş görüşmeleri içinde olacaksınız. Kararsız kaldığınız bazı konularda arkadaşınızdan yardım isteyeceksiniz.
Boğa Burcu Günlük Para Yorumu
Paranız konusunda pek becerikli değilsiniz bu sizin sürekli maddi olarak sorun yaşamanıza neden oluyor.
Boğa Burcu Dikkat Etmelisiniz
Davranışlarınızı kontrol etmeniz gerekiyor, böyle devam ettiğiniz sürece etrafınızdaki herkesi üzeceksiniz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

  1. Derin Su diyor ki:

    Rüyam’da o kadar çok kusuyordum ve üst üste durmadan karşı komşularımız bak nasıl kusuyo acaba hasta mi gibisin den söyleniyordu cvp bekliyorum