Aylık Kova Burcu Yorumları

Farklı, değişik sevmelerinizin yanı sıra ona arada şefkatli davranmaya ve gönlünü hoş tutmaya çalışın. Onun size karşı olan sevgisini ve aşkını görmezden gelmeyiniz.
Partneriniz aşırı kıskançlıkları bazen sizi bunaltabilir, fakat anlayışlı olmanız sayesinde bunu sorun yapmıyorsunuz. Onun her türlü sorununu dinliyor ve yardımcı oluyorsunuz.
Çevrenizde yaşana olumsuz aşklar ve evlilikler sizi korkutmasın. Partneriniz size tutkulu bir aşk ile bağlı ve gözünüzün içini gözlüyor.
Sevgiliniz ile güzel ve yolunda giden bir ilişkiniz var. Çevrenizdekilerin sözlerine ve düşüncelerine aldırmadan ilişkinize devam ediyorsunuz.
Heyecanlı ve enerji dolu bir aşk yaşıyorsunuz. Partnerinizin size karşı olan sevgisi ve aşkı hiç bitmeden büyüyor.
Partnerinizden hoş ve güzel olacak bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Bunu size belli etmeden yapmak istiyor, size olan sevginizi bu şekilde ifade etmeye çalışıyor.
Kendinizi geri çekmenizin tek sebebi ona güvenip bağlanmaktan korkuyorsunuz. Aslında kendinizi ilişkinizin akışına bırakmanız her şeyin yolunda olmasını sağlayacak.
Partneriniz ile ufak tefek sorunlar yaşıyor olmanız sizin ilişkinize zarar vermiyor. Sevgilinizin size karşı olan tutumları sizin ona davranışınızı değişiyor.
ilişkinizde cesaretinizi toplayıp ona açık davranmanız gerekiyor. Karşılıklı olarak birbirinizden bir şey bekliyor olmanız sizi yoracaktır.
Siz farklı bir yapıya sahip ve herkesi memnun edip mutlu olmalarını sağlıyorsunuz. Bu davranışınız sevgilinizin çok hoşuna gidiyor ve sizi her geçen gün daha fazla bağlanıyorsunuz.
Sevgiliniz ile olan sorunlarınızı aşıyor ve mutlu oluyorsunuz. İlişkinizde gösterdiğiniz fedakarlık ve anlayış size çok fazla şey katıyor. Belkide ilişkinizi bu kadar kuvvetli yapan budur.
Siz sadık bir partnersiniz. Size karşı ilgisi olan kişileri umursamıyor ve görmezden geliyorsunuz. Sevgilinizle aranızda ufak tefek sorunlar olsa'da mutlu bir birlikteliğiniz var.
Bugün canınızı sıkacak bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Ama bu durum partneriniz ile aranızda sorun olmuyor. Sabırlı ve anlayışlı olmanız sizi ilişkinizde farklı bir yerde tutuyor.
Partneriniz ile birlikteliğinizde bir sorun görünmüyor. Size olan aşkını her fırsatta gösteriyor ve sizi şaşırtıp mutlu etmeyi biliyor. Buda sizi ona bağlıyor.
Siz seçimleriniz konusunda pişmanlık yaşamıyor ve bunu etrafınıza kabullendirmeye çalışmıyorsunuz. Uzun süredir aradığınız aşkı ve sevgiyi bulmuş gibi görünüyorsunuz.
Partneriniz size olan aşkını ve sevgisini belli edecek ve sizinde buna karşılık vermeniz onun hoşuna gidecek. İlişkiniz çevreniz tarafından takdir ediliyor. Uyumlu bir çiftsiniz.
Partneriniz size bakarken içi titriyor ve seven gözlerle bakıyor. Ama siz her şeyi kafanıza takıyorsunuz. Aşk ve cinselliği birbirine karıştırıyor, sevginizin cinselliğe dayalı olup olmadığını sorguluyorsunuz.
Her yaşadığınız kısa süreli ayrılıklar her zaman aynı şekilde sonuçlanmayabilir. Beraberliğiniz her yaptığınız harekete dikkat etmeniz sizin için iyi olacaktır.
Sevgiliniz ile yaşadığınız kısa süreli ayrılıklar sizin ilişkinize iyi gelebilir. Ama bu bazen de farklı sonuçlarla yorumlanır. Bu durumda’da iki tarafın ne kadar istekli olup olmadığı önemlidir.
Sizin herkesi kıskandırıp imrendirecek bir ilişkiniz var. Sevgiliniz ile çok mutlusunuz ve buna ailelerinizin'de olumlu bakıyor. Aranızda yaşanan bazı sorunlar ilişkinizi kuvvetlendiriyor.