Aylık İkizler Burcu Yorumları

Sevgiliniz ile güzel ve uyumlu giden bir ilişkiniz var, bu zaman zaman sizi korkutsa'da beraberliğinizde mutlu oluyorsunuz.
İlişkinizi yaşarken aşırı kuralcı olmanız size zarar veriyor. Farkında olmadan birbiriniz yıpratıyorsunuz.
Yaşamış olduğunuz ilişkilerde mutlu oluyorsunuz. Fakat uzun süreli ilişkilerden uzak duruyorsunuz. Belkide uzun süreli ilişkiler sizi korkutuyor.
Sevgiliniz için bir çok şeyden vazgeçmeyi göze alıyorsunuz. Bu durum nereye kadar gideceğini bilmiyorsunuz.
sevgilinizle paylaşmak istemediğiniz bir sorununuz var ve bunu ona söylemeden üstesinden gelemeyeceksiniz. Onunla konuşursanız belki sorunlarınız çözülür.
İlişkiniz konusunda çok tutucusunuz hiç kimseye bir şey anlatmıyor ve söylemiyorsunuz.
Yeni bir aşka yelken açmak ve mutlu olmak için sizinde çaba göstermeniz gerekiyor. Her şeyi şansa ve kadere bırakmamakta fayda var.
Sevgiliniz sizi mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yapıyor ve bugünde sizi sevdiğini gösteriyor. Ama siz ona karşı kırıcı olup her seferinde ret edip mutsuz etmeyi biliyorsunuz.
İlişkiye başlamadan önce her şeyi yaşamanız sizi mutlu ediyor. Ama ileriye dönük bazı endişeleriniz var. Aldığınız kararları uygulayıp uygulamamak arasında kararsız kalıyorsunuz.
İlişkiniz için biraz daha özveride bulunmanız sizin için iyi olacaktır. Birbirinizden atmayı beklediğiniz adım için siz önce davranabilirsiniz.
Şartlarınız ve durumlarınız farklı olsa'da siz kendinize zaman ayırmayı biliyorsunuz. Nadiren'de olsa bazen sizin hızlı ve hareketli hayatınıza ayak uyduramıyor.
Yalnızlığınız artık son bulabilir. Bugünlerde yaşayacağınız değişimlere ve sürprizlere açık olun. Çünkü sizden hoşlanan birinin duygularını açması çok yakındır.
Partneriniz ile olan sorunlarınız son buluyor ve mutlu oluyorsunuz. İkinizin birbirine verdiği değer aşkınız'da önemli bir yer kaplıyor.
Arkadaşlarınızın uyarılarına kulak verin, ilişkinizdeki soğuk davranışların ve ona olan ilginizin sebebini öğrenmeniz gerekir.
Siz anlayışlı ve sevgi dolusunuz. Aranızda geçen sorunları birbirinizi kırıp, incitmeden ve üzmeden halledebiliyorsunuz. Buda sizin birbirinize olan sevginizi gösteriyor.
Mutlu ve güzel giden bir ilişkiniz, bugünlerde hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Uzun süreli bir ilişkiniz olmasına rağmen çok iyi görünüyorsunuz. Kötü gözlerden korunmanız gerekir.
Sevgiliniz gözlerini sizden alamıyor. Aklı sürekli sizde ama kafasında sizinle ilgili halen eskiyi düşünüyor mu diye düşünüyor. Buda sizi rahatsız ediyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bir şey için boşuna kuruntu yapıyorsunuz.
İlişkinizde kuşkucu tutum ve tavırlarınız sizin karamsarlığa düşmenize neden oluyor. Sevgilinize merak ettiğiniz he şeyi sorarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.
İlişkinizde merak ettiğiniz bazı konuların cevabı sevgilinizden alacaksınız. Farklılık ve değişiklik istiyor olmanızda sevgilinizin kafasını karıştırıyor.
Partnerinizin farklı davranışları sizin kafanızı karıştırabilir. Bunun nedenini ise sormalısınız. Her aşkta bazı sorunlar olabilir ve sizinde bunları aşmanız gerekir.