Aylık Koç Burcu Yorumları

Onun size karşı olan ilgisi ve davranışları hoşunuza gidiyor. Belkide yeni bir ilişki ve heyecan size iyi gelebilir.
Sevgiliniz ile aranızda güzel bir ilişki var. Bazen bazı özel günleri ve anıları hatırlamıyor olabilirsiniz ama birbirinizden memnunsunuz.
Sevgiliniz ile uyum içinde olduğunuzu düşünseniz'de her şeyden söz sahibi olmak istiyorsunuz. İlişkinizi siz yönlendirmek istiyorsunuz.
Yapılan hata ve yanlışlardan ders çıkarıp onları bir daha tekrarlamamaya ve ani kararlar almayacaksınız. Eskiye bağlı yaşamamanız ilişkiniz için iyi olmayacak.
Eski ilişkinizi unutamıyor olmanız, sizin yeni ilişkinize odaklanmanızı engelliyor. Eskiye bağlı kaldığınız sürece yeni ilişkinizde mutlu olamazsınız.
Sevgiliniz ile olan uyumunuz sizi heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor. Bugünlerde size güzel bir sürpriz yapacak.
Sevgiliniz ile aranızda geçen tartışmalarda dolayı aranız biraz açılmış olabilir. Size bir şeyler söylemek istiyor. Sizin ona karşı olan aşkınız ve sevginiz, ona duyduğunuz öfkenin önüne geçiyor.
Beklemekten sıkılmış gibi duruyorsunuz ve onun aramasını bekliyorsunuz. Belkide sizin aramanız daha iyi olacaktır.
Sevgilinizle yaşadığınız sorunlar ve sizin sıkıntılarınızın farkında. Son zamanlarda değişmiş olmanızın'da farkında ve siz bu durumu fark ediyor kendinizi suçlamanıza gerek yok.
İlişkinizi gözden geçirmenizde fayda olacak. Sorunlu olarak devam eden bir ilişkiniz, partnerinize olan bir güvensizliğiniz'den dolayı sıkıntı oluyor.
Sevgilinize bazı konularda haksızlık yapıyorsunuz. Size zaman ayırmadığını düşünüyorsunuz fakat o sizi sürekli düşünüyor, tek sorunu yoğunluğu buda sorun oluyor.
Düşlediğiniz ve hayala ettiğiniz bazı şeylerden vazgeçmiyorsunuz. Ufak tefek sorunlar yaşıyor olabilir ama bunu sevgilinize yansıtmıyorsunuz.
Siz ilişkinizde kendinizi kontrol ettiğiniz sürece sıkıntı yaşamıyorsunuz. Bu anlayışınız sizin ilişkiniz için en önemli etken, ufak tefek sorunları önemsemiyor üzerinde durmuyorsunuz.
Siz her şeyi kendi içinizde yaşamayı seviyorsunuz. Buna güvensizlik'de dahil kendi içinizde çözmeniz gerekir. Sevgiliniz ile merak ettiğiniz her şeyi çevresindekilere soruyorsunuz, ama onun size olan aşkını onlara anlattığından habersizsiniz.
İlişkiniz için elinizden geleni yapıyorsunuz, fakat bu tek taraflı değil. Bazı sorunları görmezden gelmemeniz'de ve onları önemsemeniz'de fayda var. Sorunlarınızı hemen çözmeniz sizin için iyi olacaktır.
Eski birlikteliğiniz üzerinden çok zaman geçmiş olmasına rağmen siz bundan kurtulamıyorsunuz. Oysaki sizi mutlu edecek ve mutluluğunuz için her şeyi yapacak olan kimselerin farkına varın. Yeni ilişkilere açık olun.
Bugün senin için yeni bir gün ve yeni başlangıçlar olabilir. Eski ilişkinizin bitmiş olması ve yeni bir ilişkiye başlamak sizi heyecanlandırıyor. Eski ilişkinizi unutmuş görünüyor ve artık üzülmüyorsunuz.
Beraberliğinizde mutlu bir çiftsiniz. Sizin arada sorun çıkartıyor olmanız sıkıntı yaratıyor olsa'da sonrasında sorunlar çözülüyor.
Beraberliğinizi farklı şekilde değerlendirmelisiniz. Sizin hırçın ve kendinizi bilmez halleriniz ilişkiniz için iyi olmayacaktır. Bu durum kendinizi yormaktan başka bir şeye yaramaz.
Aşk hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekir. Beraberliğiniz böyle giderse monotonlaşır. Yalnız dikkat etmelisiniz, ilişkinize heyecan ve yenilik katmak isterken panik olmayın.