Aslan Burcu 9 Aralık 2015

Aslan Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgili aslan burçları aradığınız aşkı bulmak için biraz etrafınıza bakmanız gerekir. Sizin enerjik yapınıza uygun kimseyi bulabilirsiniz. Etrafınızda var olan güzelliklerin farkına varın.
Aslan Burcu Günlük İş Hayatı
9 aralık Çarşamba sizin için yeni iş yaşamı olabilir. Bugün sizin için önemli olacak bir iş görüşmesi yapacaksınız. Bu sizin için biraz yorucu olacaktır.
Aslan Burcu Günlük Para Yorumu
Siz para sıkıntısı yaşamaktan korkuyor ve harcamalarınızı ona göre yapıyorsunuz. Bir yakınınızın parasını alma konusunda ona yardımcı oluyorsunuz.
Aslan Burcu Dikkat Etmelisiniz
Aslan burcu erkeği ve kadını siz girdiğiniz her tartışmada duygusal olduğunuz için savunmasız kalıyorsunuz. Bu durumunuza dikkat etmeniz gerekir.
Aslan Burcu Günlük Aşk Hayatı
Karşılıklı olarak ilişkiniz için verdiğiniz emek ve çaba gözden kaçmıyor. Sevgilinize karşı olan sevgi ve saygınız ilişkinizi olumlu yönde etkiliyor.
Aslan Burcu Günlük İş Hayatı
Otoriter olmayı seviyorsunuz ve işiniz konusunda kesinlikle taviz vermiyorsunuz. Bunun içinde elinizden geleni yapıyorsunuz.
Aslan Burcu Günlük Para Yorumu
Para konusunda elinizin açık olması sizin herkese borç vermenize neden oluyor. Fakat bu kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor.
Aslan Burcu Dikkat Etmelisiniz
Cesaretinizi topluyorsunuz ve yapmanız gereken her şeyi zamanında yapıyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.