Aslan Burcu 2 Aralık 2015

Aslan Burcu Günlük Aşk Hayatı
Aşırılıklarınız sizi pek cazip bir sevgili haline getirmiyor. Bu ilişkide sadakat, sizin için her şeyden önemli. Fakat işi abartıp sadakatin takipçisi, denetçisi gibi davranışlar içine girebiliyorsunuz.
Aslan Burcu Günlük İş Hayatı
Herkes suskun dururken kahramanlık yapmanız gerekmiyor. Bir yetkilinin basiretsizliğinin hepinizin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok.
Aslan Burcu Günlük Para Yorumu
Borca girmek istemediğiniz için, bir ödemenizin hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşüneceksiniz. Parayla alakalı bazı güvensizliklerin, hak edilmiş de olsalar onur kırıcı olduklarını düşünüyorsunuz.
Aslan Burcu Dikkat Etmelisiniz
Güvensiz bir imaj, bugünlerde size çok şey kaybettirebilir. Bugün muhtemelen telefonla yapacağınız bir görüşmede çok atak bir insan görüntüsü vermek zorundasınız.
Aslan Burcu Günlük Aşk Hayatı
Karşılıklı olarak ilişkiniz için verdiğiniz emek ve çaba gözden kaçmıyor. Sevgilinize karşı olan sevgi ve saygınız ilişkinizi olumlu yönde etkiliyor.
Aslan Burcu Günlük İş Hayatı
Otoriter olmayı seviyorsunuz ve işiniz konusunda kesinlikle taviz vermiyorsunuz. Bunun içinde elinizden geleni yapıyorsunuz.
Aslan Burcu Günlük Para Yorumu
Para konusunda elinizin açık olması sizin herkese borç vermenize neden oluyor. Fakat bu kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor.
Aslan Burcu Dikkat Etmelisiniz
Cesaretinizi topluyorsunuz ve yapmanız gereken her şeyi zamanında yapıyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.