Aslan Burcu 12 Aralık 2015

Aslan Burcu Günlük Aşk Hayatı
Beraberliğinizde sevgilinizi karar alıp vermesi için zorlamayın ikinizi ortak olarak aldığınız kararlar sizi mutlu ediyor. Böyle davranışlarınız ilişkiniz zedelenmesi fayda sağlar.
Aslan Burcu Günlük İş Hayatı
Kendinize olan güveniniz sizi dik başlı yapmaya yetiyor. Ama kendinize çeki düzen vermeniz gerekir, çünkü karşınızdaki kişiden çok şey öğreneceksiniz.
Aslan Burcu Günlük Para Yorumu
Rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Para ile ilgili mutlu olacağınız haber alarak sevineceksiniz. Belkide o parayı hak etmediğinizi düşüneceksiniz.
Aslan Burcu Dikkat Etmelisiniz
Sorun yaşadığınız bir arkadaşınız ile onu duyduğu üzüntü ve pişmanlık sizi sakinleştirecek. Onunla konuşup anlaşacaksınız.
Aslan Burcu Günlük Aşk Hayatı
Karşılıklı olarak ilişkiniz için verdiğiniz emek ve çaba gözden kaçmıyor. Sevgilinize karşı olan sevgi ve saygınız ilişkinizi olumlu yönde etkiliyor.
Aslan Burcu Günlük İş Hayatı
Otoriter olmayı seviyorsunuz ve işiniz konusunda kesinlikle taviz vermiyorsunuz. Bunun içinde elinizden geleni yapıyorsunuz.
Aslan Burcu Günlük Para Yorumu
Para konusunda elinizin açık olması sizin herkese borç vermenize neden oluyor. Fakat bu kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor.
Aslan Burcu Dikkat Etmelisiniz
Cesaretinizi topluyorsunuz ve yapmanız gereken her şeyi zamanında yapıyorsunuz.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.