Akrep Burcu 8 Aralık 2015

Akrep Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgili akrep burçları siz aşkta yalınlığı seven birisiniz, aşk oyunu oynamak size saçma geliyor. Size bu şekilde yakınlaşması ve ilgisi göstermesi sizin bu durumdan sıkılmış olmanızı gösteriyor.
Akrep Burcu Günlük İş Hayatı
Akrep burcu erkeği ve kadını işinizde yaşadığınız sorunlar çözülecek gibi görünmüyor. Yeni bir iş yada köklü olarak yapılacak bir değişim size iyi gelecektir.
Akrep Burcu Günlük Para Yorumu
Akrep burçları para konusunda bir takım sorunlar yaşayacaksınız. Ama bu sorunlarınızın karşılığını beklediniz bir miktar parayı alarak rahatlayacaksınız.
Akrep Burcu Dikkat Etmelisiniz
Siz inatçı bir yapıya sahipsiniz ve bundan dolayı kendinize güveniyorsunuz. Cesaretinizi toparlayıp yapmanız gereken her şeyi yapıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgilinize karşı aşkınızın ve sevginizin bittiğini düşünüyorsunuz. Bunun için onunla gerekli olacak açıklamayı ona yapıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük İş Hayatı
Hırslı ve azimli olmanız sizin işinizde daha fazla başarılı olmanıza neden oluyor. İşinizde gerekli olacak atılımları yapıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük Para Yorumu
Zamanında yapmış olduğunuz bir miktar birikim bugünlerde çok işinize yarıyor ve gerekli olacak yerlerde kullanıyorsunuz.
Akrep Burcu Dikkat Etmelisiniz
Eski neşenize ve keyfinize kavuşuyorsunuz. Çevrenizdekilerde bu durumdan memnun olduklarını dile getiriyorlar.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.