Akrep Burcu 7 Aralık 2015

Akrep Burcu Günlük Aşk Hayatı
Siz bir akrep burcu olarak özgürlüğünüze düşkünsünüz ve yaşadığınız ilişkide bu şekilde yaşamak istiyorsunuz. Bu tavır ve düşüncelerinizin özgürlük ile bir ilgisi olmadığı sizde biliyorsunuz. Akrep burçlarındakilere önerimiz bu şekilde ilişkinize zarar verecek olmanızdır.
Akrep Burcu Günlük İş Hayatı
Başarılı ve çalışkan bir akrep kişisi olarak işinizde disiplinli ve tutucu olmanız sizin iyi bir çalışan olduğunuzu gösteriyor. Özel hayatınızda yaşadığınız özgürlük ve iş hayatınızdaki tutuculuğunuz sizinle ters düşüyor.
Akrep Burcu Günlük Para Yorumu
Şu an için kazancınız çok iyi ve yarınınız düşünmeden birikim yapmadan harcama yapıyorsunuz. Bu da sizi ileride zora sokacaktır.
Akrep Burcu Dikkat Etmelisiniz
Arkadaşlık ve dostluk konusunda çok iyisiniz hatta çevrenizdeki herkes size çok fazla güveniyor. Yalnız bir tek dostunuz size olan güveninde sorun yaşıyor bu konu üzerinde dikkatli olmanız gerekir.
Akrep Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgilinize karşı aşkınızın ve sevginizin bittiğini düşünüyorsunuz. Bunun için onunla gerekli olacak açıklamayı ona yapıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük İş Hayatı
Hırslı ve azimli olmanız sizin işinizde daha fazla başarılı olmanıza neden oluyor. İşinizde gerekli olacak atılımları yapıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük Para Yorumu
Zamanında yapmış olduğunuz bir miktar birikim bugünlerde çok işinize yarıyor ve gerekli olacak yerlerde kullanıyorsunuz.
Akrep Burcu Dikkat Etmelisiniz
Eski neşenize ve keyfinize kavuşuyorsunuz. Çevrenizdekilerde bu durumdan memnun olduklarını dile getiriyorlar.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.