Akrep Burcu 2 Aralık 2015

Akrep Burcu Günlük Aşk Hayatı
İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız yanlışlarınızla şimdi, şu sıralar yüzleşebilirsiniz. Ne kadar özel bir duygu olsa da, aşkın hayatın tümü olmadığı konusunda kendinizi ikna edebilmeniz gerekiyor.
Akrep Burcu Günlük İş Hayatı
Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor. İş sırasında tanınmaz biri haline gelebiliyorsunuz. Bunun kanıksanmış bir özeliğiniz olduğu şeklindeki yanılgınız, bazı kırıcılıkların sürekliliğine neden oluyor.
Akrep Burcu Günlük Para Yorumu
Parayı, günlük yaşamın karşılığı tanımının daha ötesinde değerlendirmeniz gerekiyor. Kazancınız sizin elinizde. İşlere sarıldığınız ölçüde paralanıyorsunuz. Yalnız paranın sizdeki anlamı bazı revizyonlar istiyor.
Akrep Burcu Dikkat Etmelisiniz
Kimi ilişkilerinizde yerinde ve zamanında saptadığınız zaaflarınız, bu saptamayla ortadan kalkmıyor. Çünkü siz bunların birçoğunu, bir defalık küçük hatalar şeklinde ele alıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük Aşk Hayatı
Sevgilinize karşı aşkınızın ve sevginizin bittiğini düşünüyorsunuz. Bunun için onunla gerekli olacak açıklamayı ona yapıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük İş Hayatı
Hırslı ve azimli olmanız sizin işinizde daha fazla başarılı olmanıza neden oluyor. İşinizde gerekli olacak atılımları yapıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük Para Yorumu
Zamanında yapmış olduğunuz bir miktar birikim bugünlerde çok işinize yarıyor ve gerekli olacak yerlerde kullanıyorsunuz.
Akrep Burcu Dikkat Etmelisiniz
Eski neşenize ve keyfinize kavuşuyorsunuz. Çevrenizdekilerde bu durumdan memnun olduklarını dile getiriyorlar.

Fallar

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.